Boya Badana

Beşiktaş Boya Badana

Boya Badana

Son dönemin moda renkleri, ev dekorasyonu veya evinizin onarımı için son derece özgün ve kişiye özel fikirlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Evinizde halihazırda bulunan eşyalara göre yeni ve farklı bir duvar oluşturabilir veya modaya da ayak uydurarak evinizde spesifik bir görüntü elde edebiliriz.

 Boya badana sektörünün öncüsü olarak boya badana ustası ile evinize veya iş yerinize geldiğimizde adım adım dört yol uygularız. Size en uygun ustalarımızı sizinle tanıştırırız. Keşif yaparak fiyat biçimlendiririz. Her şey istediğiniz gibiyse işe başlar ve en kısa sürede teslim ederiz. Geriye de sizlerin memnuniyeti kalır.

 Deneyimli Ustalarımız

 Firmamızda çalışan boya badana ustası profesyoneldir ve bu işi 2000 yılından beri İstanbul’da en güzel şekilde yapmaktadır. Standart büyüklükteki bir daire için iki veya üç kişiden oluşan ekip göndermekteyiz. Sadece boya badana değil, duvar kağıdı saten boya gibi müşterimizin istediği doğrultuda çalışmalar yapmaktayız.

 Evin duvarlarını sadece boyamakla kalmıyoruz, istediğiniz doğrultuda iyileştirme ve yenileme de yapmaktayız. Bunların arasına tadilat ve tamirat, montalama, çatı izolasyon, alçı sıva, renk kartelası, stropiyer ve kartonpiyer yapılmaktadır.

 Ekonomik Fiyat

 Size verdiğimiz teklif bu sektörde en uygun tekliftir. Evininizin büyüklüğüne, oda tipine ve oda genişliğine göre fiyatlar değişim gösterir. E-boyabadana sektörün öncüsü olduğu için en kaliteli boyaları daha uygun fiyata mal edebilir. Bu yüzden fiyatlarımız size uygun gelecektir. Eğer dilerseniz yaptırdığınız boya işini garantili de seçebilirsiniz. Bu sayede tekrar boya yaptırmanız halinde extra masraf çıkmamış olacaktır. Üstelik müşterilerimizin isteği doğrultusunda boya markasıyla çalışabiliyoruz. Genel olarak çalıştığımız boya markaları Marshall, Dyo, Filli boya ve polisandır.

 Ayrıca dairelere veya iş yerlerine keşiflerimiz ücretsiz olmaktadır.

 Teslimat

 Ücretsiz keşiften sonra dairenizin hangi renk olduğuna karar verebilirsiniz. Ardından kullanmamızı istediğiniz boyayı da belirtebilirsiniz. Biz de sizin için makul bir fiyat oluşturacağız. Daha sonra da ne zaman biteceğiyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Size söylenen güne kadar işimizi bitireceğimizin garantisini veriyoruz.

 İşimizi yaparken en önemli husus da etrafın temiz kalmasıdır. Oldukça temiz bir şekilde çalıştığımızı ve harika sonuçlar aldığımızı görmek isterseniz web sitesindeki fotoğraflara bakabilirsiniz.

 Teslimat işlemi sırasında teknik destek de almak mümkündür. Boya badana ustası hakim olduğu bilgi sayesinde en güvenilir desteği almanız mümkündür. Teslimattan sonra her şeyin içinize siniyor olması çok önemli gerekli yerlerde küçük dokunuşlar yapabilmekteyiz. Bizim için en hızlı şekilde ve temiz bir biçimde bırakılmış hizmetten başkası mümkün değildir.

 Memnuniyet

 En hızlı şekilde konutunuzu teslim aldıktan sonra bizim için en önemlisi memnuniyetinizdir. Konfor alanınızı profesyonel ustalarımızla daha iyi hale getirdiğinize emin olmalısınız. Boya badana sonrasında gerekli ekibimizle dekorasyon çalışmaları da yürütebilirsiniz.

 Altı ayda bir olmak üzere evinizi yılda iki defa boyatmalısınız. Bu evinizin sağlığı için önemlidir. Evi temizler ve daha sağlıklı yaşamanızı sağlar. Aynı zamanda da bu tarz küçük değişimlerin insan psikolojisine fayda sağladığı bilinmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz www.e-boyabadana.com.tr’u ziyaret edebilirsiniz.

 Eğer güven problemi yaşıyorsanız web sitemizi ziyaret ederek müşteri memnuniyetine bakabilir veya bizi arayabilirsiniz. Gerekli bilgilerin ardından evinize yapacağımız ücretsiz küçük keşfimiz sayesinde güven probleminiz kalmayacaktır. İş yaptığımız müşterilerimizin mutsuz ayrılmasına veya kötü yorum yapmasına mahal vermiyoruz. Bu yüzden asla kötü yorum göremezsiniz. Bütün müşterilerimizin konutlarını en sağlıklı ve en güzel hale çevirdikten sonra, onların mutluluğuyla mutlu olarak yanlarından ayrılıyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir konu veya bir sorunuz için bizi arayarak da ulaşabilirsiniz.

× WhatsApp